Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1504367 osób

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości

Wyszukiwarka

PRZYGOTOWANIA DO POLSKO-ŁOTEWSKIEGO SPOTKANIA PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
31.10.2016.

Już za niecały miesiąc  lubańska młodzież  spotka się w Krzyżowej k. Świdnicy ze swoimi rówieśnikami z Daugavpils na polsko-łotewskim projekcie filmowym, realizowanym przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” i J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija

 

W przedsięwzięciu ze strony polskiej uczestniczy 10-osobowa grupa młodzieży z Lubania i powiatu lubańskiego, która działa lub współpracuje z Klubem Liderów Młodzieżowych, prowadzonym przez „Pogranicze” przy Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych. Stronę łotewską reprezentują uczniowie gimnazjum w Daugavpils. Od 27 listopada do 3 grudnia w Krzyżowej uczestnicy projektu z obu krajów, wsparci przez ekspertów, będą wspólnie pracować nad krótkimi filmami zachęcającymi młodzież do podejmowania aktywności społecznej / wolontariackiej. W Lubaniu i Daugavpils trwają obecnie intensywne przygotowania do spotkania. Młodzież pracuje m.in. nad własnymi akcjami na wspólne wieczory.

Projekt „SOCIALA DARBIBA – AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA” jest realizowany przy dofinansowaniu w ramach programu Unii Europejskiej ERASMUS+.

Bieżące informacje nt. projektu będą dostępne na naszych profilach na facebook-u.

https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE

https://www.facebook.com/Lokalny-Inkubator-NGO-w-Lubaniu-1640507489564088/?ref=aymt_homepage_panel

Serdecznie zapraszamy.

 

Przykładowy obraz

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2018 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".