Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1225469 osób

Gościmy

Wyszukiwarka

Aktualności
ZAPROSZENIE: Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego - 15.12.2014 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
12.12.2014.

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu serdecznie zaprasza do udziału w Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego, które odbędzie się w dn. 15 grudnia 2014 r. (poniedziałek) w Lubaniu w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju (Rynek-Sukiennice 38, 59-800 Lubań) w godz. od 15:00 do ok. 18.00.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: spotkanie informacyjne "Konkursy i granty..." PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
26.11.2014.

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu / Lokalny Inkubator  Organizacji Pozarządowych oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania  „Partnerstwo Izerskie” serdecznie zapraszają przedstawicieli lokalnych  organizacji pozarządowych i lokalnych liderów  13 grudnia 2014 r. do Ubocza na bezpłatne  spotkanie informacyjne pt. „KONKURSY I GRANTY JAKO ŹRÓDŁA FINANSOWANIA DZIAŁALNOŚCI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE:Jak napisać dobry projekt do FIO? PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
26.11.2014.

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu / Lokalny Inkubator  Organizacji Pozarządowych oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Izerskie” serdecznie zapraszają przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych i lokalnych liderów do Ubocza na bezpłatne szkolenie pt. „Jak napisać dobry projekt do FIO?” (12-13 grudnia 2014 r.).

Czytaj całość…
 
Poznaj lubańskie organizacje pozarządowe PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.11.2014.

42 lubańskie stowarzyszenia, fundacje, związki i kluby prezentuje broszura  „Pozarządowy Lubań”,  opracowana i wydana w 2014 r. przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w ramach projektu „Program Rewitalizacji Społecznej Śródmieścia Miasta Lubań”.  To bezpłatne wydawnictwo czeka na mieszkańców Śródmieścia Lubania w Informacji Turystycznej oraz Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych.

Czytaj całość…
 
Dary z Nebelschütz PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.11.2014.

W sobotę 22 listopada, za pośrednictwem lubańskiego Stowarzyszenia P-ZFST „Pogranicze”,  do Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świeradowie-Zdroju trafiły dary rzeczowe z Parafii pw. Św. Marcina w Nebelschütz (Saksonia / Niemcy).

Czytaj całość…
 
RELACJA: Szkolenie "Mam pomysł - co dalej?" - 20.11.2014 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.11.2014.

W czwartek 20 listopada w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, prowadzonym przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, odbyło się szkolenie pt. „Mam pomysł – co dalej?”. Jego głównym tematem był program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO). 

Czytaj całość…
 
RELACJA: Warsztaty komputerowe dla młodzieży PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.11.2014.

W piątek 14 listopada br.  w siedzibie  Lokalnego Inkubatora Organizacji Pozarządowych w Lubaniu odbyły zajęcia komputerowe dla młodzieży, zorganizowane przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: bezpłatne szkolenie nt. przygotowania wniosków do programu FIO - 20.11.2014 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.11.2014.

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w  Lubaniu  zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów na bezpłatne szkolenie pt. MAM POMYSŁ - CO DALEJ? Przygotowanie  wniosku o dofinansowanie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO), które odbędzie się 20 listopada br. w Lubaniu. 

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: Konferencja Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej Saksonia - Dolny Śląsk PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.11.2014.

Saksońska Fundacja  Krajowa Przyroda i Środowisko - LaNU (Drezno), Stowarzyszenie  Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” (Lubań) i Międzynarodowe Centrum Spotkań St. Marienthal (Ostritz)  serdecznie zapraszają osoby zajmujące się edukacją ekologiczną na Dolnym Śląsku i w Saksonii do udziału w polsko-niemieckiej Konferencji Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej,  która odbędzie się w poniedziałek 1 grudnia 2014 r. w Ostritz (Niemcy). Udział bezpłatny!

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 470
Copyright 2017 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".