Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1225444 osób

Gościmy

Wyszukiwarka

Aktualności
ZAPROSZENIE: spotkanie informacyjne dla NGOs z Lubania PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
16.02.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego„ Pogranicze” w Lubaniu, we współpracy z Łużyckim Centrum Rozwoju, serdecznie zaprasza przedstawicieli lubańskich organizacji pozarządowych (stowarzyszeń,fundacji, klubów sportowych etc.) do udziału w spotkaniu informacyjnym w dn. 23 lutego 2015 r. (poniedziałek) o godz. 16.30 w Lubaniu nt. organizacji wVI.2015 r. festynu pt. Dzień Aktywnej Rodziny „DAR” z udziałem lubańskich organizacji pozarządowych.
Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: Spotkanie promujące książkę "Tajne zakłady..." PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.02.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego  "Pogranicze" i Muzeum Regionalne w Lubaniu, we współpracy z Łużyckim Centrum  Rozwoju, serdecznie zapraszają na SPOTKANIE PROMUJĄCE książkę pt."TAJNE  ZAKŁADY ZBROJENIOWE III RZESZY W POWIECIE LUBAŃSKIM", które odbędzie się 13  lutego 2015 r. (piątek) o godz. 18.00 w Muzeum Regionalnym w Lubaniu.
Czytaj całość…
 
Książka "Tajne zakłady..." na stronie internetowej PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
28.01.2015.

Z przyjemnością informujemy, że na stronie internetowej Stowarzyszenia P-ZFST „Pogranicze” została zamieszczona do bezpłatnego pobrania, ciesząca się  bardzo dużym zainteresowaniem, publikacja pt. „Tajne zakłady zbrojeniowe III Rzeszy w powiecie lubańskim”. Wszystkich miłośników historii regionu zapraszamy do lektury.

Czytaj całość…
 
Inkubator NGO w Lubaniu - godziny pracy od stycznia 2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
06.01.2015.
Od stycznia 2015 r. Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze", zaprasza lokalne organizacje pozarządowe do dalszej współpracy w nowych godzinach pracy.
Czytaj całość…
 
Książka dla miłośników historii PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
31.12.2014.

Do rąk mieszkańców powiatu lubańskiego trafiła nowa książka odkrywająca zagadki regionu z okresu II wojny światowej zatytułowana „Tajne zakłady III Rzeszy w powiecie lubańskim”. Publikację, autorstwa Andrzeja Maciaszczyka i  Łukasza Orlickiego, wydaną przez lubańskie Stowarzyszenie „Pogranicze”,  miłośnicy lokalnej historii mogą odebrać za darmo w Informacji Turystycznej w Lubaniu oraz Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu.

Czytaj całość…
 
Jak napisać dobry projekt do FIO? PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
17.12.2014.

BEZPŁATNE SZKOLENIE dla  przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów z zakresu tworzenia projektów do Programu  FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH (FIO).

Czytaj całość…
 
RELACJA: Szkolenie nt. programu FIO  12-13.XII.2014 w Uboczu PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
16.12.2014.

Ponad 20 osób wzięło udział w piątek i sobotę 12-13 grudnia 2014 r. w Uboczu  w szkoleniu pt. „Jak napisać dobry projekt do FIO?”, zorganizowanym przez Dolnośląski Punkt Doradczo-Konsultacyjny w Lubaniu, działający przy Stowarzyszeniu P-ZFST „Pogranicze”, we współpracy ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Izerskie”.

Czytaj całość…
 
Bezpłatne doradztwo księgowe dla organizacji pozarządowych - XII.2014 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
15.12.2014.
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, serdecznie zaprasza w grudniu br. przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych na bezpłatne, indywidualne doradztwo księgowe.
Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: konferencja historyczna - 16.12.2014 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
12.12.2014.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" i Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu serdecznie zapraszają mieszkańców Lubania, powiatu lubańskiego i regionu na konferencję pt. ZIEMIA LUBAŃSKA JEDNYM ZE "SCHRONÓW" III RZESZY, która odbędzie się w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu (TRET, Rynek-Sukiennice 38) we wtorek 16 grudnia 2014 r. o godzinie 17.30.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 470
Copyright 2017 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".