Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1491357 osób

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Wyszukiwarka

Aktualności
1 % dla OPP z powiatu lubańskiego PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
19.03.2015.
Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, działający przy  Stowarzyszeniu P-ZFST „Pogranicze”, zachęca do wspierania organizacji  pożytku publicznego z powiatu lubańskiego, w tym miasta Lubań, poprzez przekazanie 1% dla lokalnych OPP.
Czytaj całość…
 
Praktyki zawodowe w Niemczech PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
07.03.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, we współpracy ze swoim niemieckim partnerem - Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen e.V., w 2015 r. zorganizuje ponownie praktyki zawodowe dla uczniów dolnośląskich szkół w  Saksonii / Niemcy.
Czytaj całość…
 
Nowe godziny pracy Inkubatora NGO / DPKD w Lubaniu PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
03.03.2015.
Od marca 2015 r. Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, zwiększa godziny swojej pracy.
Czytaj całość…
 
Relacja ze spotkania promocyjnego PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
16.02.2015.

13 lutego o godz. 18 w Muzeum Regionalnym w Lubaniu odbyło się spotkanie promocyjne książki Andrzeja Maciaszczyka i Łukasza Orlickiego pt. „Tajne zakłady zbrojeniowe III Rzeszy w powiecie lubańskim”, wydanej przez lubańskie Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: spotkanie informacyjne dla NGOs z Lubania PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
16.02.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego„ Pogranicze” w Lubaniu, we współpracy z Łużyckim Centrum Rozwoju, serdecznie zaprasza przedstawicieli lubańskich organizacji pozarządowych (stowarzyszeń,fundacji, klubów sportowych etc.) do udziału w spotkaniu informacyjnym w dn. 23 lutego 2015 r. (poniedziałek) o godz. 16.30 w Lubaniu nt. organizacji wVI.2015 r. festynu pt. Dzień Aktywnej Rodziny „DAR” z udziałem lubańskich organizacji pozarządowych.
Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: Spotkanie promujące książkę "Tajne zakłady..." PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.02.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego  "Pogranicze" i Muzeum Regionalne w Lubaniu, we współpracy z Łużyckim Centrum  Rozwoju, serdecznie zapraszają na SPOTKANIE PROMUJĄCE książkę pt."TAJNE  ZAKŁADY ZBROJENIOWE III RZESZY W POWIECIE LUBAŃSKIM", które odbędzie się 13  lutego 2015 r. (piątek) o godz. 18.00 w Muzeum Regionalnym w Lubaniu.
Czytaj całość…
 
Książka "Tajne zakłady..." na stronie internetowej PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
28.01.2015.

Z przyjemnością informujemy, że na stronie internetowej Stowarzyszenia P-ZFST „Pogranicze” została zamieszczona do bezpłatnego pobrania, ciesząca się  bardzo dużym zainteresowaniem, publikacja pt. „Tajne zakłady zbrojeniowe III Rzeszy w powiecie lubańskim”. Wszystkich miłośników historii regionu zapraszamy do lektury.

Czytaj całość…
 
Inkubator NGO w Lubaniu - godziny pracy od stycznia 2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
06.01.2015.
Od stycznia 2015 r. Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze", zaprasza lokalne organizacje pozarządowe do dalszej współpracy w nowych godzinach pracy.
Czytaj całość…
 
Książka dla miłośników historii PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
31.12.2014.

Do rąk mieszkańców powiatu lubańskiego trafiła nowa książka odkrywająca zagadki regionu z okresu II wojny światowej zatytułowana „Tajne zakłady III Rzeszy w powiecie lubańskim”. Publikację, autorstwa Andrzeja Maciaszczyka i  Łukasza Orlickiego, wydaną przez lubańskie Stowarzyszenie „Pogranicze”,  miłośnicy lokalnej historii mogą odebrać za darmo w Informacji Turystycznej w Lubaniu oraz Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 474
Copyright 2018 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".