Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1225436 osób

Gościmy

Wyszukiwarka

Aktualności
Zaproszenie dla NGOs: Spotkanie doradcze z księgową - 26.05.2015 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
20.05.2015.
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, przy Stowarzyszeniu P-ZFST "Pogranicze", zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów na bezpłatne spotkanie doradcze w ramach cyklu KSIĘGOWOŚĆ DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH,które odbędzie się w Lubaniu 26 maja br. Tematem głównym będą obowiązki księgowe i sprawozdawcze NGOs.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie - spotkanie doradcze dla organizacji nt. strategii działania - 12.05.2015 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
05.05.2015.

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w  Lubaniu, przy Stowarzyszeniu P-ZFST "Pogranicze", zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów  na bezpłatne spotkanie doradcze w ramach cyklu ZARZĄDZANIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH. Najbliższe spotkanie, które odbędzie się 12 maja br. w Lubaniu, będzie dotyczyć planowania rozwoju i zmian w organizacji.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie na wędrówki przyrodnicze PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.05.2015.

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej - Oddział MiPBP w Lubaniu, we współpracy z Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen e.V.  (Niemcy) i Nadleśnictwem Świeradów, zapraszają  do udziału w  X edycji transgranicznych spacerów wiosennych -  wędrówek przyrodniczych po regionie.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie: bezpłatne spotkanie doradcze dla organizacji PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
16.04.2015.
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, przy Stowarzyszeniu P-ZFST POGRANICZE zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów na bezpłatne spotkanie doradcze pt. „Nie tylko dotacja - alternatywne źródła finansowania organizacji społecznych”, które odbędzie się we wtorek 28 kwietnia 2015 w Lubaniu.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie dla organizacji pozarządowych PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
15.04.2015.
Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, we współpracy z Łużyckim Centrum  Rozwoju, serdecznie zaprasza przedstawicieli lubańskich organizacji i grup do udziału w spotkaniu organizacyjnym  dot. Dnia Aktywnej Rodziny DAR 2015, które odbędzie się we wtorek 21 kwietnia 2015 r. o godz. 16.30 w sali konferencyjnej ŁCR.
Czytaj całość…
 
1 % dla OPP z powiatu lubańskiego PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
19.03.2015.
Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, działający przy  Stowarzyszeniu P-ZFST „Pogranicze”, zachęca do wspierania organizacji  pożytku publicznego z powiatu lubańskiego, w tym miasta Lubań, poprzez przekazanie 1% dla lokalnych OPP.
Czytaj całość…
 
Praktyki zawodowe w Niemczech PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
07.03.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, we współpracy ze swoim niemieckim partnerem - Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen e.V., w 2015 r. zorganizuje ponownie praktyki zawodowe dla uczniów dolnośląskich szkół w  Saksonii / Niemcy.
Czytaj całość…
 
Nowe godziny pracy Inkubatora NGO / DPKD w Lubaniu PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
03.03.2015.
Od marca 2015 r. Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, zwiększa godziny swojej pracy.
Czytaj całość…
 
Relacja ze spotkania promocyjnego PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
16.02.2015.

13 lutego o godz. 18 w Muzeum Regionalnym w Lubaniu odbyło się spotkanie promocyjne książki Andrzeja Maciaszczyka i Łukasza Orlickiego pt. „Tajne zakłady zbrojeniowe III Rzeszy w powiecie lubańskim”, wydanej przez lubańskie Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 470
Copyright 2017 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".