Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1491393 osób

Gościmy

Wyszukiwarka

Aktualności
Bezpłatne doradztwo księgowe dla NGOs  VI-VII.2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
02.06.2015.
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe na bezpłatne, indywidualne doradztwo w zakresie księgowości, rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.
Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: Cykl warsztatów nt. lokalnych kamieni szlachetnych i ozdobnych PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
26.05.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, we współpracy z Łużyckim Centrum Rozwoju, zaprasza mieszkańców powiatu  lubańskiego i lwóweckiego do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów i wycieczek edukacyjnych dot. lokalnych kamieni szlachetnych i ozdobnych w ramach nowego projektu pt. „Historia zaklęta w kamieniu, czyli lubańskie i lwóweckie tradycje gemmologiczne”.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie: polsko-niemieckie spotkanie nt. aktywności społecznej - 09.06.2015 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.05.2015.

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, we współpracy z niemieckimi partnerami - Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen oraz Sächsisches Landeskuratorium Ländlicher Raum, serdecznie zaprasza do udziału w polsko-niemieckim warsztacie pt. „Aktywność społeczna na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i małych miast”, który odbędzie się 9 czerwca 2015 r. w Lubaniu.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie: Spotkanie doradcze nt. zarządzania organizacją pozarządową - 12.06.2015 /Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
20.05.2015.

12 czerwca 2015 r. odbędzie się w Lubaniu kolejne, bezpłatne spotkanie doradcze w ramach cieszącego się dużym zainteresowaniem cyklu pt. ZARZĄDZANIE DLA NGOs.  Tematem spotkania, organizowanego przez Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu przy Stowarzyszeniu P-ZFST "Pogranicze", będzie  tym razem wdrażanie strategii rozwoju. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie dla NGOs: Spotkanie doradcze z księgową - 26.05.2015 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
20.05.2015.
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, przy Stowarzyszeniu P-ZFST "Pogranicze", zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów na bezpłatne spotkanie doradcze w ramach cyklu KSIĘGOWOŚĆ DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH,które odbędzie się w Lubaniu 26 maja br. Tematem głównym będą obowiązki księgowe i sprawozdawcze NGOs.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie - spotkanie doradcze dla organizacji nt. strategii działania - 12.05.2015 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
05.05.2015.

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w  Lubaniu, przy Stowarzyszeniu P-ZFST "Pogranicze", zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów  na bezpłatne spotkanie doradcze w ramach cyklu ZARZĄDZANIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH. Najbliższe spotkanie, które odbędzie się 12 maja br. w Lubaniu, będzie dotyczyć planowania rozwoju i zmian w organizacji.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie na wędrówki przyrodnicze PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.05.2015.

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej - Oddział MiPBP w Lubaniu, we współpracy z Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen e.V.  (Niemcy) i Nadleśnictwem Świeradów, zapraszają  do udziału w  X edycji transgranicznych spacerów wiosennych -  wędrówek przyrodniczych po regionie.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie: bezpłatne spotkanie doradcze dla organizacji PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
16.04.2015.
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, przy Stowarzyszeniu P-ZFST POGRANICZE zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów na bezpłatne spotkanie doradcze pt. „Nie tylko dotacja - alternatywne źródła finansowania organizacji społecznych”, które odbędzie się we wtorek 28 kwietnia 2015 w Lubaniu.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie dla organizacji pozarządowych PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
15.04.2015.
Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, we współpracy z Łużyckim Centrum  Rozwoju, serdecznie zaprasza przedstawicieli lubańskich organizacji i grup do udziału w spotkaniu organizacyjnym  dot. Dnia Aktywnej Rodziny DAR 2015, które odbędzie się we wtorek 21 kwietnia 2015 r. o godz. 16.30 w sali konferencyjnej ŁCR.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 474
Copyright 2018 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".