Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1491366 osób

Gościmy

Wyszukiwarka

Aktualności
ZAPROSZENIE: Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego - 10.12.2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
02.12.2015.

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, prowadzące w Lubaniu Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy, oraz Łużyckie Centrum Rozwoju  serdecznie zapraszają przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, klubów, samorządów oraz grup nieformalnych z Lubania i powiatu lubańskiego do udziału w Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego pt. ZMIANY W PRZEPISACH I PERSPEKTYWY WSPÓŁPRACY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU LUBAŃSKIEGO, które odbędzie się 10 grudnia 2015 r.  (czwartek) w Lubaniu w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju w godz. 16.00 – 18.30. Udział bezpłatny!

 

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: bezpłatne doradztwo nt. zarządzania organizacją - XI-XII.2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
24.11.2015.

Jak efektywnie zarządzać stowarzyszeniem czy fundacją? Jak skutecznie komunikować się z otoczeniem? Po jakie  narzędzia informatyczne sięgać w codziennej pracy w organizacji?  Odpowiedzi na te pytania można uzyskać w Lubaniu podczas bezpłatnego, indywidualnego doradztwa, na które przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych serdecznie zaprasza Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”.

Czytaj całość…
 
RELACJA: Dary z Nebelschütz PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
22.11.2015.

W poniedziałek 16 listopada, za pośrednictwem lubańskiego Stowarzyszenia P-ZFST „Pogranicze”, do Domu Dziecka pw. św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek w Bolesławcu trafiły dary rzeczowe z Parafii pw. Św. Marcina w Nebelschütz (Niemcy).

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: bezpłatne doradztwo księgowe dla organizacji - XI-XII.2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.11.2015.

Nie wiesz jak przygotować umowę, rozliczyć podatek czy przygotować sprawozdanie finansowe?  Nie znasz zmian w rachunkowości, które od 2016 r. obejmą organizacje? Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne, indywidualne doradztwo w zakresie księgowości, rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

Czytaj całość…
 
RELACJA: Pozarządowy DAR dla Lubania PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.11.2015.

W Święto Niepodległości organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, uczestniczące w 2014 i 2015 r. w festynie Dzień Aktywnej Rodziny, wspólnie z lubańskim samorządem uroczyście posadziły przy Wieży Brackiej pamiątkowe drzewo –  DAR organizacji pozarządowych dla Lubania.

Czytaj całość…
 
RELACJA: O kontroli w organizacjach pozarządowych PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
11.11.2015.

Ponad 30 osób wzięło udział w bezpłatnym szkoleniu „Kontrola  w organizacjach pozarządowych”, zorganizowanym 4 listopada w Lubaniu.

Czytaj całość…
 
RELACJA: Międzynarodowe spotkanie seniorów PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
10.11.2015.

Seniorzy Niemiec, Czech i Polski odkrywali  wspólnie walory Lubania i powiatu lubańskiego podczas międzynarodowego spotkania, zorganizowanego 3 listopada przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” i Miejski Dom Kultury.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: szkolenie KONTROLA W ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ - 04.11.2015 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
05.10.2015.
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze” i Łużyckie Centrum Rozwoju, we współpracy z Fundacją „Merkury”, erdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu pt. „Kontrola w organizacji ozarządowej - uprawnienia i obowiązki organów kontrolujących oraz zasady postępowania podczas kontroli”, które odbędzie się w Lubaniu 4 listopada 2015 (środa) w godzinach 16.00 - ok. 20.00. Udział bezpłatny!
Czytaj całość…
 
RELACJA: Młodzi lubanianie w Krzyżowej PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
16.09.2015.

Wakacyjna laba już za nami. Urlopowe wojaże pozostaną jednak jeszcze na długo we wspomnieniach, osładzając powrót do codziennych obowiązków. Jesienią po wyjątkowe, wakacyjne wspomnienia  nieraz sięgnie 9-osobowa grupa młodych mieszkańców Lubania i powiatu lubańskiego, którzy w sierpniu wzięli udział w międzynarodowym spotkaniu młodzieży „VIVA POLONIA!” w Krzyżowej.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 474
Copyright 2018 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".