Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1225435 osób

Gościmy

Wyszukiwarka

Aktualności
RELACJA: bożonarodzeniowe paczki dla Świeradowa-Zdroju PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.01.2016.

Tuż przed świętami, w poniedziałek 21.12.2015, św. Mikołaj  wsparty przez elfy i śnieżynki zawitał z bożonarodzeniowymi prezentami do dzieci z Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świeradowie-Zdroju.

Czytaj całość…
 
KOMUNIKAT: nowe godziny pracy INKUBATORA NGO / DPKD w STYCZNIU 2016 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
30.12.2015.

Uprzejmie informujemy, że w STYCZNIU 2016 Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych / DPKD  w Lubaniu  będzie pracował w nowych, zmienionych godzinach.

Czytaj całość…
 
Nowa publikacja regionalna - darmowy "Przewodnik mineralogiczny..." PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
18.12.2015.

Wieczór autorski promujący „Przewodnik mineralogiczny po powiecie lubańskim i lwóweckim”, autorstwa Roberta Girulskiego, Piotra Rachwała i Łukasza Tekieli, przyciągnął do lubańskiego Muzeum Regionalnego rzesze miłośników regionu. Na szczęście nie była to jedyna okazja na wzbogacenie domowych biblioteczek o nową publikację regionalną. W najbliższych dniach mieszkańcy powiatu lubańskiego i lwóweckiego mogą jeszcze za darmo otrzymać książkę.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: promocja "Przewodnika mineralogicznego..." - 17.12.2015 / Lubań PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
14.12.2015.

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, Łużyckie Centrum Rozwoju oraz Muzeum Regionalne w Lubaniu zapraszają na promocję „Przewodnika mineralogicznego po powiecie lubańskim i lwóweckim” autorstwa R. Girulskiego, P. Rachwała i Ł. Tekieli, która odbędzie się w lubańskim muzeum 17 grudnia o godz. 18:00. Wstęp wolny!

Czytaj całość…
 
RELACJA: forum organizacji pozarządowych PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
11.12.2015.

O nowościach w przepisach dyskutowano  10 grudnia w Lubaniu podczas Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych, które zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, prowadzące lubański DPKD / Inkubator NGO, wspólnie z Łużyckim Centrum Rozwoju.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego - 10.12.2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
02.12.2015.

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, prowadzące w Lubaniu Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy, oraz Łużyckie Centrum Rozwoju  serdecznie zapraszają przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, klubów, samorządów oraz grup nieformalnych z Lubania i powiatu lubańskiego do udziału w Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Lubańskiego pt. ZMIANY W PRZEPISACH I PERSPEKTYWY WSPÓŁPRACY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU LUBAŃSKIEGO, które odbędzie się 10 grudnia 2015 r.  (czwartek) w Lubaniu w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju w godz. 16.00 – 18.30. Udział bezpłatny!

 

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: bezpłatne doradztwo nt. zarządzania organizacją - XI-XII.2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
24.11.2015.

Jak efektywnie zarządzać stowarzyszeniem czy fundacją? Jak skutecznie komunikować się z otoczeniem? Po jakie  narzędzia informatyczne sięgać w codziennej pracy w organizacji?  Odpowiedzi na te pytania można uzyskać w Lubaniu podczas bezpłatnego, indywidualnego doradztwa, na które przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych serdecznie zaprasza Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”.

Czytaj całość…
 
RELACJA: Dary z Nebelschütz PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
22.11.2015.

W poniedziałek 16 listopada, za pośrednictwem lubańskiego Stowarzyszenia P-ZFST „Pogranicze”, do Domu Dziecka pw. św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek w Bolesławcu trafiły dary rzeczowe z Parafii pw. Św. Marcina w Nebelschütz (Niemcy).

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: bezpłatne doradztwo księgowe dla organizacji - XI-XII.2015 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.11.2015.

Nie wiesz jak przygotować umowę, rozliczyć podatek czy przygotować sprawozdanie finansowe?  Nie znasz zmian w rachunkowości, które od 2016 r. obejmą organizacje? Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne, indywidualne doradztwo w zakresie księgowości, rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 470
Copyright 2017 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".