Na skróty

 

   

 
 

Newsletter


Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas już 1491378 osób

Gościmy

Wyszukiwarka

Aktualności
RELACJA: Kolejna praktyka rolnicza w Niemczech PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
15.09.2016.
12 września kolejna grupa młodzieży, tym razem z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie, rozpoczęła 3-tygodniową praktykę zawodową na kierunku "rolnictwo" w Ponadzakładowym Ośrodku Kształcenia w Koellitsch z Niemczech. Młodzież przez 2 tygodnie będzie poszerzać swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie obsługi maszyn i sprzętu rolniczego. Ostatni tydzień spędzi w wybranych saksońskich gospodarstwach. 
Praktyki są realizowane na zasadach programu Erasmus+, przy finansowaniu przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Więcej informacji i zdjęcia na naszym profilu na facebook-u
 
ZAPROSZENIE: bezpłatne doradztwo dla NGO! PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
15.09.2016.
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze",  serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w licznych spotkaniach doradczych.
Czytaj całość…
 
RELACJA: Praktyki zawodowe w Köllitsch PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
10.09.2016.
9-osobowa grupa uczniów technikum rolniczego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wojska Polskiego w Legnicy uczestniczy od 5 września w 3-tygodniowych praktykach zawodowych w Niemczech.
Czytaj całość…
 
RELACJA: Praktyki zawodowe w Pillnitz PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
10.09.2016.
Od 5 września trwają w Pillnitz (Niemcy) praktyki zawodowe na kierunku architektura krajobrazu, z udziałem 16-osobowej grupy uczniów z Technikum nr 6 w Głogowie.
Czytaj całość…
 
ZAPOWIEDŹ: polsko-łotewska przygoda filmowa PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
02.09.2016.

Na przełomie listopada i grudnia na  filmową przygodę wybierze się 10-osobowa  grupa młodzieży z Lubania, która  w Krzyżowej koło Świdnicy spotka się na międzynarodowym projekcie ze swoimi rówieśnikami z Łotwy.

Czytaj całość…
 
RUSZA NOWY PROJEKT DLA SENIORÓW PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
02.08.2016.
Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze" rozpoczyna realizację projektu pt. "AKTYWNI SENIORZY = AKTYWNY REGION", finansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 - 2020 (konkurs 2016).
 
 
 
 
Czytaj całość…
 
RELACJA: O programie Erasmus+ w lubańskim Inkubatorze NGO PDF Drukuj
Wpisał: Administator   
08.04.2016.

O finansowaniu pozaszkolnych wymian młodzieżowych w ramach unijnego programu Erasmus+ rozmawiali uczestnicy spotkania informacyjnego, zorganizowanego 7 kwietnia przez lubański Inkubator Organizacji Pozarządowych.

Czytaj całość…
 
ZAPROSZENIE: Poznaj przyrodę regionu! PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
07.04.2016.

Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej - Oddział MiPBP w Lubaniu i Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” zapraszają miłośników przyrody do udziału w kwietniu i czerwcu w  transgranicznych spacerach wiosennych.

Czytaj całość…
 
KOMUNIKAT: godziny pracy Inkubatora NGO / DPKD w Lubaniu w KWIETNIU 2016 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
31.03.2016.
W kwietniu br. zapraszamy do lubańskiego Inkubator Organizacji Pozarządowych w dni robocze w godzinach popołudniowych. Poniżej prezentujemy aktualny grafik pracy.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 474
Copyright 2018 Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "POGRANICZE".